x

OM® TOUR WROCŁAW

OM MENTAL & STRETCH TOUR - 11.12.2016

 

Każda lekcja opracowana osobnym konspektem specjalnie dla Was. Możecie wybrać dowolny moduł lub skorzystać ze wszstkich proponowanych form Mental Body Tour.1. PIR Stretch (poizometryczna relaksacja mięśniowa) – lekcja poświęcona rozciągnięciu głównych partii mięśniowych. Mająca na celu poprawę elastyczności, gibkości, równowagi, oraz uwolnienie napięć mięśniowych z całego ciała poprzez mobilizacje i wykorzystanie techniki PIRu.

2. Flow Stretch- To najbardziej funnkcjonalna forma rozciągania ciała.Ciało płynie przechodząc z pozycji w pozycję, co delikatnie rozciaga i aktywizuje mięsnie. Lekcja podczas której ciało nie tylko zmęczy sie, rozciągnię, ale rownież popłynie w rytm muzyki.

3. Masaz piłkami - do masażu i do uwolnienia ciała od zbędnego napięcia (punkty spustowe) mozna czasem uzyć przedmiotó, po których nigdy bysmy się tego nie spodziewali. Do tego aby ciało było mniej spięte nie potrzebujemy masażyty, możemy to zrobic sami z wykorzystaniem małej piłki. Podczas lekcji popracujemy i rozluźnimy najczęściej dokuczające nam przestrzeniie naszego ciała.


Czas trwania każdej lekcji: 1,5 godziny.

Cena: 150 zł brutto (zawiera podatek VAT)

Prowadzi: Kamila Górecka

Zakończenie: Certyfiakt uczestnictwa.