x

OM® TOUR SZCZECIN

Zarejestruj się

OM MOVEMENT SKILLS TOUR - Marta Gorąca - 13.05.2018


1. TRENING OBWODOWY W OPARCIU O WZORCE RUCHOWE - Pracując na wzorcach ruchowych, wykorzystując odpowiednią hierarchię ruchów oraz progres ćwiczeń możesz oczekiwać efektywnej i bezpiecznej pracy. Poprawić w ten sposób swoją sprawność, sylwetkę, ale również świadomość pracy z ciałem. Podczas tej lekcji warsztatowej na podstawie danego zestawu ćwiczeń omówimy podstawowe wzorce ruchowe, a także budowę lekcji. 

2. AKTIVITY/ MOBILITY - Lekcja podczas której poczujesz, dlaczego tak ważne jest aktywizowanie i mobilizowanie mięśni. Skupimy się na trzech partiach ciała: góra, dół oraz korpus. 

3. SIŁA, SZYBKOŚĆ, WYTRZYMAŁOŚĆ - lekcja, która składa się z trzech segmentów. Każdy charakteryzuje się pracą nad inną zdolnością kondycyjną. Lekcja z wykorzystaniem różnorodnego sprzętu. 

4. ANIMAL WORKOUT - Podstawą tej lekcji są ćwiczenia kalisteniczne. Dzięki czemu poszerza to nasz zakres ruchu, mobilność stawów, a także wzmacnia nasze ciało i rozwija sprawność. Plusem tego typu treningu jest to, że nie jest wymagany sprzęt. Praca fizyczna zostaje wykonana z naturalnym obciążeniem własnego ciała oraz praw fizyki, czyli przy pomocy grawitacji.Koszt warsztatów: 150 zł brutto 
Lekcje z konspektami.

Terminy szkoleń

Termin Miasto Klub Opcje
2018-05-13 - 2018-05-13 Szczecin (OM Movement Skills Tour) Open Mind Pilates Studio & School Aneta Figurska