x

OM® TOUR POZNAŃ

Zarejestruj się

 

OM DYNAMIC TOUR - 14.10

1. Siła z Power Band - siła jest jedna ze zdolności motorycznych, która powinna być rozwijana przez cale życie. Nie wiele treningów na sali fitness w sposób bezpieczny i przyjemny kształtuje ta zdolność. Lekcja pokaże Ci, jak zrobić to z pomocą gum power band.

 

2. Senior shape class - inspiracje do pracy z seniorami o nie tylko. Lekcja z wykorzystaniem. gryfu od sztangi Jego lekkość, długość i możliwość pracy symetrycznej pozwalają na ruch we wszystkich płaszczyznach, co jest podstawą pracy z seniorami. To również sprzęt umożliwiający seniorom pracę nad równowagą.

 

3. Obwód 4 stref - nowe i ciekawe podejście do obwodu. Obwód nastawiony na zdolności motoryczne, które będę kształtowane w specjalnych strefach. Jeżeli brakuje Ci już pomysłu, jak urozmaicić trening obwodowy, ta lekcja jest idealna dla Ciebie.

 

Prowadzi: Kamila Górecka

Cena: jeden Tour - 150 zł, dwa Tour - 280 zł brutto

 

 

OM MENTAL TOUR - 15.10

 

1. Masaż punktów spustowych - nasze ciało które jest w ciągłym biegu potrzebuje rozluźnienia i masażu. Małe twarde piłeczki świetnie pozwolą nam rozluźnić nadmiernie napięte miejsca w naszym ciele (punkty spustowe). Od tego momentu każdy będzie mógł być swoim osobistym masażystą

2. Easy Ball Stretch - stretching nie musi być nudny. Lekcja łączy stretching statyczny znany naszym klientom ze stretchingiem w ruchu, który jest najbardziej funkcjonalnym stretchingiem. Do tego wszystkiego dołożymy easy ball, która świetnie pomoże, ale także czasem utrudni nam pracę 

3. Flow stretch - stretch w ruchu to najbardziej funkcjonalny stretching - ciało na co dzień nie stoi w miejscu i właśnie takiego rozciągania potrzebuje. Płynne przejścia i ciekawe kombinacje ćwiczeń.

 

Prowadzi: Kamila Górecka

Cena: jeden Tour - 150 zł, dwa Tour - 280 zł brutto

 

 

 

OM Zdrowy Kręgosłup Tour - 09.09.2017


Coraz więcej osób szuka dzisiaj w klubach fitness nie tylko solidnej porcji wysiłku fizycznego, ale również ratunku dla swojego kręgosłupa. Stąd w grafikach pojawia się coraz więcej zajęć pod nazwą "Zdrowy kręgosłup", a od instruktorów oczekuje się umiejętności przeprowadzenia treningu w kierunku korygowania postawy i zapobiegania schorzeniom kręgosłupa. OM TOUR Zdrowy Kręgosłup to warsztaty, w czasie których zdobędziesz niezbędną wiedzę w zakresie zdrowia kręgosłupa, przyczyn powstawania wad postawy i schorzeń kręgosłupa. Natomiast masterclassy i warsztat techniki podstawowych ćwiczeń to kopalnia inspiracji, pomysłów i ciekawych rozwiązań do zastosowania zarówno na zajęciach grupowych, jak i w treningu personalnym.

 

W programie:

1. Zdrowy kręgosłup - anatomia, biomechanika, charakterystyka podstawowych wad postawy / wykład ok. 45 min 

2. Zdrowy kręgosłup - wzmacnianie (masterclass z omówieniem ok. 1h 15 min) 

3. Zdrowy kręgosłup - balance & stretch (masterclass z omówieniem ok. 1h 15 min) 

4. Popularne ćwiczenia fitness - analiza techniki pod kątem bezpieczeństwa kręgosłupa (warsztat ok. 45 min)

 

Cena: 160 zł brutto

Prowadzi: Kasia Twardzik

 

 

 

OM TOTAL BODY STRENGHT TOUR – 10.09.2017

 

1. Functional body ball

Funkcjonalna lekcja z wykorzystaniem dużych piłek ukierunkowana na poprawę siły, wytrzymałości, koordynacji ruchowej, równowagi i gibkości. Spora dawka wysiłku, ale również dobrej zabawy. 

2. Body shape z rollerem

Lekcja wzmacniająca wszystkie grupy mięśniowe, w której będę chciała pokazać, jak łączyć ćwiczenia w płynne sekwencje, tak aby trening stanowił spójną, przyjazną dla klienta całość. 

3. Mental Body & Stretch

Mentalna lekcja inspirowana jogą i pilatesem, której celem jest równoważenie siły i gibkości.

 

Prowadzi: Katarzyna Twardzik

Cena: 150 zł brutto (cena zawiera podatek VAT)

 

Terminy szkoleń

Termin Miasto Klub Opcje
2017-09-09 - 2017-09-09 Poznań (OM Zdrowy Kręgosłup Tour ) FAIRPLAYCE PARK REKREACYJNO SPORTOWY
2017-09-10 - 2017-09-10 Poznań (OM TOTAL BODY STRENGHT TOUR) FAIRPLAYCE PARK REKREACYJNO SPORTOWY
2017-10-14 - 2017-10-14 Poznań (OM Mental Tour) FAIRPLAYCE PARK REKREACYJNO SPORTOWY
2017-10-14 - 2017-10-14 Poznań (OM Dynamic Tour) FAIRPLAYCE PARK REKREACYJNO SPORTOWY