x

OM® TOUR POZNAŃ

Zarejestruj się

 

OM ZDROWY KRĘGOSŁUP TOUR - 7.01.2018


Coraz więcej osób szuka dzisiaj w klubach fitness nie tylko solidnej porcji wysiłku fizycznego, ale również ratunku dla swojego kręgosłupa. Stąd w grafikach pojawia się coraz więcej zajęć pod nazwą "Zdrowy kręgosłup", a od instruktorów oczekuje się umiejętności przeprowadzenia treningu w kierunku korygowania postawy i zapobiegania schorzeniom kręgosłupa. OM TOUR Zdrowy Kręgosłup to warsztaty, w czasie których zdobędziesz niezbędną wiedzę w zakresie zdrowia kręgosłupa, przyczyn powstawania wad postawy i schorzeń kręgosłupa. Natomiast masterclassy i warsztat techniki podstawowych ćwiczeń to kopalnia inspiracji, pomysłów i ciekawych rozwiązań do zastosowania zarówno na zajęciach grupowych, jak i w treningu personalnym.

 

W programie:

1. Zdrowy kręgosłup - anatomia, biomechanika, charakterystyka podstawowych wad postawy / wykład ok. 45 min 

2. Zdrowy kręgosłup - wzmacnianie (masterclass z omówieniem ok. 1h 15 min) 

3. Zdrowy kręgosłup - balance & stretch (masterclass z omówieniem ok. 1h 15 min) 

4. Popularne ćwiczenia fitness - analiza techniki pod kątem bezpieczeństwa kręgosłupa (warsztat ok. 45 min)

 

Cena: 160 zł brutto

Prowadzi: Kasia Twardzik

 

 

OM HEALTHY TOUR - 22.04.2018

1. STOPA - NASZA PODPORA - część ciała, która umożliwia nam poruszanie się i równie często niestety ulega przeciążeniom i kontuzjom. Naucz się wszechstronnie pracować nad nią tak aby była silna i stabilna.

 

2. MIĘŚNIE DNA MIEDNICY,  a nietrzymanie moczu - czyli ich ważna dysfunkcja. Wiele kobiet narażonych jest na nietrzymanie moczu. Ciąża i poród, intensywne treningi, menopauza, otyłość, alergia i astma to czynniki, które mogą powodować ten stan. Ta lekcja pokaże Ci, jak możesz nauczyć swoich klientów pracować z mięśniami dna miednicy i przeciwdziałać późniejszym przykrym skutkom tej dysfunkcji.

 

 

3. MOCNE I ZDROWE PLECY - ta lekcja to propozycja pracy nad siłą mięśni grzbietu, stabilizacją i ruchomością kręgosłupa. Nauczysz się jak niwelować napięcie w odcinku lędźwiowym, barkach i górnych plecach. Ćwiczenia będą miały na celu poprawę postawy ciała, wydłużenie kręgosłupa i zmniejszenie bólu.

Cena: 170 zł brutto

Prowadzi: Kamila Górecka

Terminy szkoleń

Termin Miasto Klub Opcje
2018-04-22 - 2018-04-22 Poznań (OM Healthy Tour) Brak klubu