x

OM® TOUR ŁÓDŹ

Zarejestruj się

 

OM HEALTHY TOUR - Kamila Górecka - 17.06.2017


1. STOPA - NASZA PODPORA  Część ciała, która umożliwia nam poruszanie się i równie często niestety ulega przeciążeniom i kontuzjom. Naucz się wszechstronnie pracować nad nią tak aby była silna i stabilna.

2. MIĘŚNIE DNA MIEDNICY, a nietrzymanie moczu - czyli ich ważna dysfunkcja. Wiele kobiet narażonych jest na nietrzymanie moczu. Ciąża i poród, intensywne treningi, menopauza, otyłość, alergia i astma to czynniki, które mogą powodować ten stan. Ta lekcja pokaże Ci,  jak możesz nauczyć swoich klientów pracować z mięśniami dna miednicy i przeciwdziałać późniejszym przykrym skutkom tej dysfunkcji. 

3. MOCNE I ZDROWE PLECY Ta lekcja to propozycja pracy nad siłą mięśni grzbietu, stabilizacją i ruchomością kręgosłupa. Nauczysz się jak niwelować napięcie w odcinku lędźwiowym, barkach i górnych plecach. Ćwiczenia będą miały na celu poprawę postawy ciała, wydłużenie kręgosłupa i zmniejszenie bólu.


Koszt warsztatów: 150 zł brutto
Lekcje z konspektami.

 

 

OM MENTAL TOUR - Kamila Górecka - 18.06.2017

 

1. ROLLER STRETCH - płynne przejścia z wykorzystaniem rollera. Nowe pomysły do  pracy nad gibkością i elastycznością ciała.

2. STANDING & BALANCE PILATES- jeżeli Twojej lekcji pilates brakuje już polotu i wszystko ogranicza się do maty przyjdź i zobacz jak można popracować w pozycjach stojących. Jak zmusić ciało do zupełnie innej pracy. Jak pracować funkcjonalnie i uruchomić mięśnie głębokie

3. MENTAL FLOW MOVES - Miękkie płynne przejścia, które nie tylko pozwolą Ci wzmocnić ciało, poprawić kondycję ale również nauczą pracy w przestrzeni i eleganckiego ruchu.

 

Koszt warsztatów: 150 zł brutto
Lekcje z konspektami.

 

 

OM DYNAMIC TOUR - Karolina Martin - 10.09.2017


1. OM POWER BOSU – lekcja wzmacniająco-wytrzymałościowa z użyciem kopuły bosu. Specyfika wspaniałego sprzętu treningowego, jakim jest bosu, pozwoli Ci odkryć zupełnie nowe oblicze treningu wytrzymałościowego, w którym poczujesz, jak szybko rośnie tętno. Wyzwania równoważne w części wzmacniającej zaskoczą Cię. Wiele inspiracji do pracy w grupie i w treningu personalnym. 

2. OM FUNCTIONAL BAND – lekcja mająca na celu pracę nad funkcjonalnym, zdrowym, sprawnym ciałem. Trening w oparciu o najważniejsze wzorce ruchowe z wykorzystaniem oporu taśmy thera band. Poznasz ciekawe sposoby na wykorzystanie tego sprzętu w funkcjonalnej pracy kończyn dolnych, górnych oraz tułowia.

3. OM BOSU W PARACH – lekcja mieszana w parach w formie treningu stacyjnego z użyciem bosu i innych sprzętów treningowych. Główne cele lekcji to równowaga, wzmacnianie w ruchu funkcjonalnym, wytrzymałość ciała i świetna zabawa podczas interakcji z partnerem treningowym.

 

Koszt warsztatów: 150 zł brutto
Lekcje z konspektami.

 

 

OM MOVEMENT SKILLS TOUR - Marta Gorąca - 05.11.2017


1. TRENING OBWODOWY W OPARCIU O WZORCE RUCHOWE - Pracując na wzorcach ruchowych, wykorzystując odpowiednią hierarchię ruchów oraz progres ćwiczeń możesz oczekiwać efektywnej i bezpiecznej pracy. Poprawić w ten sposób swoją sprawność, sylwetkę, ale również świadomość pracy z ciałem. Podczas tej lekcji warsztatowej na podstawie danego zestawu ćwiczeń omówimy podstawowe wzorce ruchowe, a także budowę lekcji. 

2. AKTIVITY/ MOBILITY - Lekcja podczas której poczujesz, dlaczego tak ważne jest aktywizowanie i mobilizowanie mięśni. Skupimy się na trzech partiach ciała: góra, dół oraz korpus. 

3. SIŁA, SZYBKOŚĆ, WYTRZYMAŁOŚĆ - lekcja, która składa się z trzech segmentów. Każdy charakteryzuje się pracą nad inną zdolnością kondycyjną. Lekcja z wykorzystaniem różnorodnego sprzętu. 

4. ANIMAL WORKOUT - Podstawą tej lekcji są ćwiczenia kalisteniczne. Dzięki czemu poszerza to nasz zakres ruchu, mobilność stawów, a także wzmacnia nasze ciało i rozwija sprawność. Plusem tego typu treningu jest to, że nie jest wymagany sprzęt. Praca fizyczna zostaje wykonana z naturalnym obciążeniem własnego ciała oraz praw fizyki, czyli przy pomocy grawitacji.Koszt warsztatów: 150 zł brutto 
Lekcje z konspektami.

 

 

Terminy szkoleń

Termin Miasto Klub Opcje
2017-12-10 - 2017-12-10 Łódź (Marta Gorąca - Movement Skils Tour vol 3) ATMOSFERA Wellness & Fitness Club
2017-12-17 - 2017-12-17 Łódź (Kamila Górecka - Mental Tour) ATMOSFERA Wellness & Fitness Club