x

OM® TOUR GDAŃSK

Zarejestruj się

 

OM ZDROWY KRĘGOSŁUP TOUR


Coraz więcej osób szuka dzisiaj w klubach fitness nie tylko solidnej porcji wysiłku fizycznego, ale również ratunku dla swojego kręgosłupa. Stąd w grafikach pojawia się coraz więcej zajęć pod nazwą "Zdrowy kręgosłup", a od instruktorów oczekuje się umiejętności przeprowadzenia treningu w kierunku korygowania postawy i zapobiegania schorzeniom kręgosłupa. OM TOUR Zdrowy Kręgosłup to warsztaty, w czasie których zdobędziesz niezbędną wiedzę w zakresie zdrowia kręgosłupa, przyczyn powstawania wad postawy i schorzeń kręgosłupa. Natomiast masterclassy i warsztat techniki podstawowych ćwiczeń to kopalnia inspiracji, pomysłów i ciekawych rozwiązań do zastosowania zarówno na zajęciach grupowych, jak i w treningu personalnym.

 

W programie:

1. Zdrowy kręgosłup - anatomia, biomechanika, charakterystyka podstawowych wad postawy / wykład ok. 45 min 

2. Zdrowy kręgosłup - wzmacnianie (masterclass z omówieniem ok. 1h 15 min) 

3. Zdrowy kręgosłup - balance & stretch (masterclass z omówieniem ok. 1h 15 min) 

4. Popularne ćwiczenia fitness - analiza techniki pod kątem bezpieczeństwa kręgosłupa (warsztat ok. 45 min)

 

Cena: 160 zł brutto

Prowadzi: Kasia Twardzik

 

OM MENTAL TOUR

1. ROLLER STRETCH - płynne przejścia z wykorzystaniem rollera. Nowe pomysły do pracy nad gibkością i elastycznością ciała.

2. STANDING & BALANCE PILATES - jeżeli Twojej lekcji pilates brakuje już polotu i wszystko ogranicza się do maty przyjdź i zobacz jak można popracować w pozycjach stojących. Jak zmusić ciało do zupełnie innej pracy.Jak pracować funkcjonalnie i uruchomić mięśnie głębokie.

3. MENTAL FLOW MOVES - Miękkie płynne przejścia, które nie tylko pozwolą Ci wzmocnić ciało, ale również nauczą pracy w przestrzeni i eleganckiego ruchu.

Cena: 150 zł brutto

Prowadzi: Kamila Górecka

 

OM TOUR PROZDROWOTNY

1. STOPA - NASZA PODPORA Część ciała, która umożliwia nam poruszanie się i równie często niestety ulega przeciążeniom i kontuzjom. Naucz się wszechstronnie pracować nad nią tak aby była silna i stabilna.

 2. MIĘŚNIE DNA MIEDNICY, a nietrzymanie moczu - czyli ich ważna dysfunkcja. Wiele kobiet narażonych jest na nietrzymanie moczu. Ciąża i poród, intensywne treningi, menopauza, otyłość, alergia i astma to czynniki, które mogą powodować ten stan. Ta lekcja pokaże Ci, jak możesz nauczyć swoich klientów pracować z mięśniami dna miednicy i przeciwdziałać późniejszym przykrym skutkom tej dysfunkcji.

 

3. MOCNE I ZDROWE PLECY - Ta lekcja to propozycja pracy nad siłą mięśni grzbietu, stabilizacją i ruchomością kręgosłupa. Nauczysz się jak niwelować napięcie w odcinku lędźwiowym, barkach i górnych plecach. Ćwiczenia będą miały na celu poprawę postawy ciała, wydłużenie kręgosłupa i zmniejszenie bólu.

Cena: 150 zł brutto

 

Prowadzi: Kamila Górecka

Terminy szkoleń

Termin Miasto Klub Opcje
2018-01-13 - 2018-01-13 Gdańsk (OM Mental Tour) PRO-ACTIVE FITNESS KLUB
2018-01-14 - 2018-01-14 Gdańsk (OM Tour Prozdrowotny) PRO-ACTIVE FITNESS KLUB