x

OM® TOUR GDAŃSK

Zarejestruj się

 

OM EQUIPMENT TOUR - 29.07.2017


1. Siła z Power Band - siła jest jedna ze zdolności motorycznych która powinna być rozwijana przez cale życie. Niewiele treningów na sali fitness w sposób bezpieczny i przyjemny kształtuje te zdolność. Lekcja pokaże Ci jak zrobić to z pomocą gum power band.

2. Easy Ball Shape - mały, wszechobecny sprzęt z którym można zrobić wszechstronna lekcje wzmacniająca. Nowe pomysły, inspiracje ze sprzętem który nie tylko pomaga kształtować sylwetkę ale również pozwala pracować nad równowagą i koordynacją

3. Senior Shape Class - inspiracje do pracy z seniorami o nie tylko. Lekcja z wykorzystaniem laski gimnastycznej. Jej lekkość, długość i możliwość pracy symetrycznej pozwalają na ruch we wszystkich płaszczyznach co jest podstawą pracy z seniorami. To również sprzęt umożliwiający seniorom pracę nad równowagą

 

Prowadzi: Kamila Górecka

Cena: 140 zł

 

 

OM STRETCH & RELAKS TOUR - 30.07.2017


1. Easy Ball Stretch - stretching nie musi być nudny. Lekcja łączy stretching statyczny znany naszym klientom ze stretchingiem w ruchu.. To tego wszystkiego dołożymy easy ball, która świetnie pomoże, czasami utrudni nam pracę .

2. Masaż punktów spustowych - Nasze ciało które jest w ciągłym biegu potrzebuje rozluźnienia i masażu. Małe twarde piłeczki świetnie pozwolą nam rozluźnić nadmiernie napięte miejsca w naszym ciele (punkty spustowe). Od tego momentu każdy będzie mógł być swoim osobistym masażystą

3. Flow stretch - Stretch w ruchu to najbardziej funkcjonalny stretching - ciało na co dzień nie stoi w miejscu i właśnie takiego rozciągania potrzebuje. Płynne przejścia i ciekawe kombinacje ćwiczeń.

 

Prowadzi: Kamila Górecka

Cena: 140 zł

 

 

OM Organic Movement Tour - 08.08.2017

 

1. OM MENTAL BODY/PILATES 

2. OM ORGANIC MOVEMENT 

3. OM STRETCHING I RELAKS

 

Prowadzi: Iza Stasikowska

Cena: 140 zł

 

 

OM MOVEMENT SKILLS Tour 09.09.2017

 

1. TRENING OBWODOWY W OPARCIU O WZORCE RUCHOWE 

Pracując na wzorcach ruchowych, wykorzystując odpowiednią hierarchię ruchów oraz progres ćwiczeń możesz oczekiwać efektywnej i bezpiecznej pracy. Poprawić w ten sposób swoją sprawność, sylwetkę, ale również świadomość pracy z ciałem. Podczas tej lekcji warsztatowej na podstawie danego zestawu ćwiczeń omówimy podstawowe wzorce ruchowe, a także budowę lekcji. 

2. ACTIVITY/ MOBILITY 

Lekcja podczas której poczujesz, dlaczego tak ważne jest aktywizowanie i mobilizowanie mięśni. Skupimy się na trzech partiach ciała: góra, dół oraz korpus.

 3. SIŁA, SZYBKOŚĆ, WYTRZYMAŁOŚĆ

Lekcja, która składa się z trzech segmentów. Każdy charakteryzuje się pracą nad inną zdolnością kondycyjną. Lekcja z wykorzystaniem różnorodnego sprzętu.

 4. ANIMAL WORKOUT 

Podstawą tej lekcji są ćwiczenia kalisteniczne. Dzięki czemu poszerza to nasz zakres ruchu, mobilność stawów, a także wzmacnia nasze ciało i rozwija sprawność. Plusem tego typu treningu jest to, że nie jest wymagany sprzęt. Praca fizyczna zostaje wykonana z naturalnym obciążeniem własnego ciała oraz praw fizyki, czyli przy pomocy grawitacji.

 

Prowadzi: Marta Gorąca

Cena: 160 zł brutto (cena zawiera podatek VAT)

 

 

Terminy szkoleń

Termin Miasto Klub Opcje
2017-11-03 - 2017-11-03 Gdańsk (OM Movement Skills Tour) PRO-ACTIVE FITNESS KLUB
2017-11-19 - 2017-11-19 Gdańsk (OM Tour Zdrowy Kręgosłup) PRO-ACTIVE FITNESS KLUB