x

OM® INSTRUKTOR FITNESS rejestracja na całe szkolenie

Zarejestruj się

Od czerwca Pilates, Therapy i Joga School na nowej stronie intrnetowej: www.openmindschol.pl

Szkoła Open Mind Health & Fitness Idea od 2000 roku prowadzi szkolenia dla instruktorów fitness, wellnes i health we wszystkich niemal specjalnościach. Wpisana jest w polskim rejestrze instytucji szkoleniowych pod nr 2.32/00030/2014. Open Mind jest także zarejestrowana w Rejestr Profesjonalnych Szkół i Instruktorów Fitness - REPs.

Programy szkoleń Open Mind w 2005 roku zostały zatwierdzone przez Ministerstwo Sportu i według tego programu kontynuujemy naukę naszych kursantów do dziś. W związku z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej i wprowadzeniu systemu wzajemnego uznawania kwalifikacji wystawiane przez Open Mind Dyplomy są rozpoznawalne na całym świecie i gwarantują przygotowanie zarówno do pracy w kraju jak i za granicą.

 

 

OM® INSTRUKTOR FITNESS — Poziom Basic

Kurs z uprawnieniami instruktorskimi. Uczestnik po zdanym egzaminie otrzymuje 
Dyplom OM® Instruktor Fitness
oraz legitymację instruktorską.

Szkolenia poziomu Basic to pierwszy i najważniejszy krok na drodze do zdobycia kwalifikacji instruktorskich. Jest on przeznaczony dla osób, które chcą rozpocząć pracę w charakterze instruktora, jak i dla tych którzy już rozpoczęli prowadzenie zajęć, ale potrzebują fachowej pomocy, wskazówek i indywidualnego podejścia.

OM® INSTRUKTOR FITNESS stanowią:

szkolenie teoretyczne

 • OM® Szkolenie Teoretyczne (osobna rejestracja i opłata)
 • oraz szkolenia praktyczne

 • OM® Aerobik Instruktor
 • OM® Body Instruktor
 • OM® Step & Shape Instruktor
 • OM® Warsztaty Instruktor Fitness
 • egzamin
 • Szkolenia poziomu basic dają pełne przygotowanie teoretyczne oraz umiejętność do prowadzenia form wytrzymałościowych (basic choreography, fat burner), form wzmacniających ciało (Shape, ABT), form mieszanych, w nich podstawową jaką jest basic step choreography, step & shape, a także podstawy stretchingu.

  Program ten daje możliwość poznania najnowocześniejszych na świecie form fitness. Zawiera całościowe szkolenie ze stepu, zatem nie ma konieczności uczestnictwa w dodatkowym szkoleniu z tego zakresu. Oparty jest na solidnej wiedzy, wieloletniej praktyce kadry szkoły oraz ciągłym kontakcie zarówno z polskim jak i światowym rynkiem fitness. Jest  dostosowany do wymagań stawianych przez Ministerstwo Sportu.

  Osobom, które nie są jeszcze zdecydowane by wziąć udział w całym poziomie Basic, proponujemy udział w szkoleniu OM® Aerobik Instruktor, podczas którego będzie okazja zweryfikowania swoich możliwości oraz znalezienia motywacji do ukończenia wszystkich modułów szkoleń poziomu Basic. Ukończenie OM cyklu szkoleń Basic Aerobik daje możliwość uzyskania uprawnień instruktorskich i Dyplomu Instruktor Fitness, a tym samym pozwala na udział we wszystkich szkoleniach Advanced jak i całej gamie szkoleń uzupełniających.

  Uwaga: aby przystąpić do szkolenia OM® Body Instruktor należy ukończyć szkolenie OM® Szkolenie Teoretyczne — podstawy anatomii, fizjologii i metodyki.

  Cena: 1395 zł* / brutto (zawiera 23% VAT) 

   * Przy zgłoszeniu na całe szkolenie: OM® AI, OM® BI, OM® SI + warsztaty + egzamin. Cena nie zawiera szkolenia OM® Szkolenie Teoretyczne. Ceny w przypadku oddzielnych rejestracji na poszczególne moduły: OM® Szkolenie Teoretyczne — 340 zł, OM® Aerobik Instruktor — 465 zł, OM® Body Instruktor — 465 zł, OM® Step Instruktor  — 465 zł, warsztaty OM® Aerobik Instruktor — 90 zł, egzamin — 90 zł.

  Uwaga: Na szkolenie OM® Szkolenie Teoretyczne wymagana jest osobna rejestracja.

  Wymagania:

  • ukończone 18 lat (w przypadku 17 lat prosimy o kontakt),
  • ukończona szkoła średnia (nie jest wymagana matura),
  • dobra koordynacja ruchowa oraz poczucie rytmu,
  • rejestracja na szkolenie minimum na 10 dni przed planowanym rozpoczęciem kursu.

  Na pierwsze zajęcia należy przynieść 1 zdjęcie o wymiarach 2,5x3,5 cm, bądź 3,5x4,5 cm.

  Terminy szkoleń

  Termin Miasto Klub Opcje
  2013-10-12 - 2013-12-15 Kraków (data pierwszego spotkania) Brak klubu
  2018-06-02 - 2018-06-03 Kraków (rejestracja na całe szkolenie: OM Aerobik 2,3.06 | OM Body 9,10.06 | OM Step 16,17.06 | egzamin OM FI 23.06) Brak klubu