x

OM® TRILO CHI

Tematyka i cele:

TriloChi to połączenie: Power Chi, Chi Joga i Chi Flow Motion. To współistnienie muzyki, wyobraźni i świadomego ruchu. Unikalna forma łącząca wschodnie elementy takie jak Hatha Yoga, Tai Chi, Qi Gong oraz zachodnie metody jak: fitness, pilates, szkoła kręgosłupa, stretching a także taniec intuicyjny, praca z meridianami i relaks. Szkolenie TriloChi jest bardzo obszerne pod względem zawartości materiału i z uwagi na konieczny czas na praktykę oraz zgłębienie wiedzy przez instruktorów, podzielony jest na 2 części TriloChi 1,  TriloChi 2 oraz egzamin. 

Po ukończeniu całego szkolenia TriloChi  będziesz przygotowana/y do prowadzenia zajęć nie tylko kompleksowego  TriloChi ale również innych jakie wchodzą w jego skład : Power Chi, Chi Flow Motion, Chi Joga. Poznasz takie techniki pracy z ciałem , które wykorzystać możesz do zajęć terapeutycznych, zajęć dla kobiet w ciąży, dla osób starszych a także na sesjach dla wielu innych grup, których celem jest  harmonizować ciało, umysł i dusze.

Cena:  1220 zł brutto (zawiera 23% VAT)

Czas trwania: 5 dni

TriloChi 1 - 2 dni  TriloChi 2 - 2 dni  Egzamin - 1 dzień

Wymagania:

Ukończenie AWF lub OMSP oraz (OMAI lub inne szkolenie w  zakresie prowadzenia zajęć ruchowych przy muzyce). Wskazane zainteresowanie mentalnymi metodami pracy z ciałem: pilates, joga, stretching, relaks, terapia ruchem.

Zakończenie:

Zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu TriloChi  a po zdaniu egzaminu (teoretyczny i praktyczny) Certyfikat TriloChi  Instruktor, obszerne materiały szkoleniowe.

Prowadzący: Patrycja Pałasz, Aneta Figurska

 

Opłata dodatkowa za egzamin poprawkowy 80 zł (termin do uzgodnienia indywidualnie)