x

OM® 3/4 DANCE

              • logo_claim_sw_neu.jpg


Jednodniowe szkolenie OM® 3/4 Dance.

Oryginalny program ¾ step, ¾ dance opracowany został przez Lucię Schmidt w Szwajcarii w roku 1999. Od kilku już lat macie okazję uczyć się tej formy u źródła, ponieważ Open Mind w osobie Anety Figurskiej jest przedstawicielem Lucii Schmidt na Polskę. 

Z całej gamy form Body & Mind właśnie step i low ¾ jako najbliższe obecnym formom fitness stanowią element łączący tradycyjny fitness z formami Body &Mind. W związku z tym zachęcam instruktorów, którzy prowadzą lekcje na stepie i lekcje typu low a poszukują nowych rozwiązań aby spróbowali właśnie formy ¾ step i dance. Zarówno Wam instruktorom, jak i Waszym uczestnikom dostarczą nowych wrażeń, łącząc odprężenie, miękkość i lekkość ruchu z treningiem aerobowym ukierunkowanym na „spalanie” tkanki tłuszczowej. Przekonacie się, że dzięki muzyce ¾ oraz całej gamie opracowanych specjalnie na potrzeby tej formy kroków podstawowych tworzone choreografie będą inne,  oryginalne, pobudzą fantazję, pozwalając reagować wszystkimi zmysłami, pozostawiając uczestników na długo w pozytywnym nastroju.

 

TEMATYKA  I CELE SZKOLENIA
Poznanie idei Body&Mind- źródła, zastosowanie w fitnessie, marketing form Body&Mind. Zdobycie umiejętności tworzenia i nauczania choreografii w rytmie ¾ na podłodze. Podstawowe kroki, muzyka, cueing, sposoby nauczania. Ćwiczenia relaksująco-odprężające, sposoby realizacji i wpływ na układ nerwowy.

 

TERMIN I CZAS TRWANIA:

OM® 3/4 Dance - 1 dzień

 

CENA:  

OM® 3/4 Dance - 290 zł/brutto (zawiera 23% VAT)

OM® 3/4 Step - 260 zł/ brutto (zawiera 23% VAT)

OM® 3/4 Dance 3/4 Step - 490 zł/brutto (zawiera 23% VAT)

 

ZAKOŃCZENIE:

Zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu wydane przez Lucie Schmidt i Open Mind, materiały szkoleniowe. Po zdanym egzaminie uprawnienia międzynarodowe:  Body Mind 3/4 Step 3/4Dance Instruktor

 

OSOBA PROWADZĄCA:

Aneta Figurska, Agnieszka Śliskowska