x

OM® 3/4 DANCE 3/4 STEP

Oryginalny program ¾ step, ¾ dance opracowany został przez Lucię Schmidt w Szwajcarii w roku 1999. Od kilku już lat macie okazję uczyć się tej formy u źródła, ponieważ Open Mind w osobie Anety Figurskiej jest przedstawicielem Lucii Schmidt na Polskę. 

Z całej gamy form Body & Mind właśnie step i low ¾ jako najbliższe obecnym formom fitness stanowią element łączący tradycyjny fitness z formami Body &Mind. W związku z tym zachęcam instruktorów, którzy prowadzą lekcje na stepie i lekcje typu low a poszukują nowych rozwiązań aby spróbowali właśnie formy ¾ step i dance. Zarówno Wam instruktorom, jak i Waszym uczestnikom dostarczą nowych wrażeń, łącząc odprężenie, miękkość i lekkość ruchu z treningiem aerobowym ukierunkowanym na „spalanie” tkanki tłuszczowej. Przekonacie się, że dzięki muzyce ¾ oraz całej gamie opracowanych specjalnie na potrzeby tej formy kroków podstawowych tworzone choreografie będą inne,  oryginalne, pobudzą fantazję, pozwalając reagować wszystkimi zmysłami, pozostawiając uczestników na długo w pozytywnym nastroju.

 

TEMATYKA  I CELE SZKOLENIA
Poznanie idei Body&Mind- źródła, zastosowanie w fitnessie, marketing form Body&Mind. Zdobycie umiejętności tworzenia i nauczania choreografii w rytmie ¾ zarówno na stepie, jak i na podłodze. Podstawowe kroki, muzyka, cueing, sposoby nauczania. Ćwiczenia relaksująco-odprężające, sposoby realizacji i wpływ na układ nerwowy.

 

TERMIN I CZAS TRWANIA:
2 dni

 

 

 

ZAKOŃCZENIE:CENA:   490 zł/brutto (zawiera 23% VAT)

Zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu wydane przez Lucie Schmidt i Open Mind, materiały szkoleniowe. Po zdanym egzaminie uprawnienia międzynarodowe:  Body Mind 3/4 Step 3/4Dance Instruktor

OSOBA PROWADZĄCA:

Aneta Figurska, Agnieszka Śliskowska