x

HARMONIA 8 2007

Już po raz ósmy spotkaliśmy się na Konwencji HARMONIA organizowanej przez Szkołę Open Mind Health & Fitness Idea  w dniach 1, 2 i 3 czerwca w MOSIR MILENIUM w Kołobrzegu.

50 godzin zajęć, 3 dni, 3 sale gościły ponad 350 osób. Wystąpiło 20 prezenterów z Polski i zagranicy, którzy poprowadzili masterclassy na najwyższym poziomie. Nie dziwi, że największą popularnością cieszyły się lekcje Roberta Steinbachera, z którym Szkoła ściśle współpracuje. Niemniej atrakcyjne były też zajęcia BOSU, lekcje Jogi np. Joga – Talia Osy, Joga Kids czy Joga Świat Zwierząt. Z lekcji sprzętowych najciekawszą jednak była, poprowadzona przez Anetę Figurska, premiera w Polsce wykorzystania specjalistycznego sprzętu do zajęć PILATES ISOTONERS. Cudownie zaprezentowali się też występujący po raz pierwszy absolwenci szkoleń zaawansowanych OM H&F Idea. Lekcje Hani Gudaczewskiej, Kamili Adamowicz, Leszka Kubiaczyka oraz Ani Kowalskiej ogromnie zmotywowały uczestników do pracy, szkoleń i własnego rozwoju.

Niesamowicie bawili się również uczestnicy zajęć Tomahawk Indor Cycling. Agencja Mega Fitness nie od dziś jest doskonałym partnerem współorganizującym Harmonię, ale tym razem dobór i przygotowanie prezenterów był po prostu super. Koncepcję i filozofię Tomahawk rozpowszechniali na swoich zajęciach Magda Woszczyna i Piotr Bochnia.

Wspaniała atmosfera, świetne lekcje i dobrze przygotowany ośrodek spowodowały, że śmiało możemy po raz kolejny zaliczyć i tą konwencję zorganizowaną przesz OM H&F Idea do najlepszych w Polsce.
 

VII OGÓLNOPOLSKI
AMATORSKI MARATON FITNESS


2 czerwca 2007 w MOSIR MILENIUM w Kołobrzegu już po raz kolejny odbył się zorganizowany przez Szkołę Open Mind Health & Fitness Idea Maraton Fitness dla amatorów i pasjonatów fitnessu. Po raz siódmy wyłoniono osobę, która najbardziej entuzjastycznie podjęła wyzwanie i dała z siebie wszystko podczas lekcji Leszka Kubiaczyka, Magdaleny Dąbrowskiej i Roberta Steinbachera. Komisja miała trzy godziny, aby ocenić: wytrzymałość, siłę, koordynację, gibkość, ale też humor i zaangażowanie.

Zwyciężyła Angelika Pilarska ze Słupska, kolejne miejsca zajęły Monika Thurau i Monika Żurawska. Przyznano też wiele wyróżnień w kategoriach bliższych i dalszych fitnessowi. Celem tej imprezy jest zabawa oraz integracja wewnątrz klubów. Przygotowanie grupy do maratonu to wspaniałe wyzwanie dla instruktora. Przywiązanie i lojalność klubowiczów po takiej imprezie jest nieoceniona.

Wspaniałe nagrody, wyjątkowe masterclassy, atmosfera i możliwość sprawdzenia się niech już dziś będą zachętą dla amatorów do szykowania formy na kolejne maratony Szkoły Open Mind Health & Fitness Idea.