x

HARMONIA 6 2004

NAJWIĘKSZE W POLSCE WYDARZENIE FITNESSOWE

W dniach 28, 29 i 30 maja 2004 w bajecznie położonym nad samym morzem Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie odbyła się kolejna Harmonia - konwencja fitness organizowana przez Szkołę Fitnessu Open Mind Health & Fitness Idea.

Podczas 3 dni, w czterech salach, na basenie i plaży jednocześnie, odbyło się 84 masterclass i warsztatów, prowadzonych przez 24 prezenterów. W konwencji uczestniczyło 550 osób, wśród których znajdowali się zarówno zawodowi instruktorzy jak i miłośnicy fitnessu.   

Dla tych ostatnich szczególną atrakcją był IV Ogólnopolski Amatorski Maraton Fitness.

Harmonia 6 to kontynuacja rozpoczętej 5 lat temu idei. Obok zajęć prezentujących najnowsze osiągnięcia fitnessu i najbardziej popularne zajęcia ugruntowaną pozycję mają takie techniki jak joga, medytacja, odprężenie czyli przedstawiciele nurtu Body & Mind. Zupełnie naturalnie Harmonia staje się też miejscem promocji firm, które specjalizują się w tej wciąż nowej dziedzinie. Naszymi partnerami podczas tegorocznej imprezy byli: Mega Fitness, Puma, Fitness Music, Powerade, Vitasalin, Wasa oraz Nałęczowianka.

Organizatorki Izabela Stasikowska i Aneta Figurska zaplanowały w programie konwencji wszystkie możliwe formy i style, przegląd najciekawszych i najnowocześniejszych zajęć. Program konwencji to morze pomysłów dla instruktorów i mnóstwo wspaniałej zabawy dla miłośników aktywnego wypoczynku.
  
 
IV OGÓLNOPOLSKI AMATORSKI MARATON FITNESS

Trzy godziny prawdziwej pracy, cudownej zabawy i konkurencji, która wyłoniła osobę najsprawniejszą, najbardziej wytrzymałą i o najbardziej spontanicznym podejściu do ćwiczeń. Była nią Pani Ewelina Dzwonek z Kielc, kolejne miejsca zajęły Kamila Adamowicz ze Zgierza oraz Małgorzata Łachowicz z Warszawy. Instruktorka, która przygotowała największą ilość uczestniczek Maratonu to Małgorzata Juszczyk z Piły. Małgosia dobrze wie na czym polega maraton, jej podopieczne każdego roku bardzo licznie reprezentują klub i pokazują wspaniałą formę.

Gośćmi specjalnymi Harmonii 6, którzy wzbudzili niesamowite emocje byli: obecny na imprezie Open Mind już po raz trzeci Robert Steinbacher ze Szwajcarii, król hip hopowych choreografii Tony Stone z Brukseli oraz przesympatyczny, musicalowo - broadwayowy Calvin Willey z Nowego Yorku.

Team Szkoły Fitnessu Open Mind wystąpił w swoim pełnym składzie przedstawiając też kilku debiutujących instruktorów po szkoleniach OM H&F Idea. Po raz pierwszy zaprezentowali się Agata Piorun, Agata Pienio, Leszek Kubiaczyk i Dominik Pytlarczyk.

Niesamowitą popularnością cieszyły się wszystkie zajęcia form Body&Mind. Dlatego też na Harmonii 6 nie zabrakło Body Mind Jogi Agaty Biernat, Chi ball, Chi Yoga Dance,New Age Dance i Step Anety Figurskiej, Tai-Chi Mariusza Szewczyka, Flow E Motion Izabeli Stasikowskiej czy Pilates Bogny Janik. Wśród instruktorów istnieje ogromne zapotrzebowanie na zgłębianie tajników jogi i wykorzystywanie elementów orientalnych technik w pracy z gośćmi klubów fitness. Naszą odpowiedzią na tak ogromne zainteresowanie jest Energia – Konwencja Body&Mind, na którą zapraszamy już w grudniu