x

ENERGIA 5 2007

Już po raz piąty spotkaliśmy się na Konwencji ENERGIA organizowanej przez Szkołę Open Mind Health & Fitness Idea  w dniach 1 i 2 grudnia w przepięknym Hotelu Andel’s w Krakowie.
28 godzin zajęć w dwa dni oraz jeden cały dzień warsztatów i szkoleń w tym: Pilates Body Ball prowadzone przez Michaela Kinga (Instytut Pilates MK w Londynie) i Pilates dla kobiet w ciąży i seniorów prowadzony przez Bognę Janik Forbes, także z Instytutu Pilates oraz warsztaty metody Feldenkrais prowadzone przez Jacka Paszkowskiego cieszyły się ogromnym powodzeniem.  Trzy sale gościły ponad 120 osób. Wystąpiło 11 prezenterów z Polski i zagranicy, którzy poprowadzili masterclassy na najwyższym poziomie. Nie dziwi, że największą popularnością cieszyły się lekcje Michaela Kinga Pilates Isotoner oraz Dance Pilates, z którym Szkoła ściśle współpracuje. Bardzo ciekawe były lekcje Joga Ashtanga, Joga Ball z Agatą Biernat, Pilates w przeróżnych formach prowadzony przez Bognę Janik-Forbes. Swym czarem w rytmie 3/4 dance zaraziła wszystkich Agnieszka Śliskowska. Z lekcji sprzętowych nowością była prowadzona przez Anetę Figurską: Pilates Rollers oraz warsztaty z Bogną Janik Forbes: Pilates Allegro.
Unikalna atmosfera, kameralne zajęcia, spotkania z ciekawymi ludźmi, poznawanie nowych technik ćwiczeń, a wszystko skoncentrowane na holistycznym pojmowaniu człowieka zarówno w treningu jak i w odnowie biologicznej, sprawiły, że śmiało możemy po raz kolejny zaliczyć i tę konwencję zorganizowaną przesz Open Mind do najlepszych i jedynych Konwencji Body&Mind w Polsce.