x

ENERGIA 2 2004

ENERGIA 2- Niezwykła konwencja w całości poświęcona zagadnieniom Body & Mind.

Idealną odpowiedzią na kierunek zainteresowań wielu klubów związany z tematem Body &Mind była zorganizowana już po raz drugi przez Open Mind Health & Fitness Idea, jedyna w Polsce, konwencja Body & Mind ENERGIA. Przeznaczona głównie dla instruktorów i trenerów podążających za nowościami w tej dziedzinie, ale również dla amatorów fitnessu, którzy są zainteresowani nowymi możliwościami ćwiczeń.
 ENERGIA 2 odbyła się w dniach 4 i 5 grudnia 2004 w Warszawie oferując 44 godziny zajęć, wykładów i pokazów związanych z formami Body & Mind. Można było uczestniczyć między innymi w takich zajęciach jak BM Joga, Pilates, Chi Flow Motion, Chi Yoga Dance, Tai-Chi, Flow E Motion, stretching, relaksacja, medytacja, 3 Dance, Chi Ball, Body Ball, Bosu i wiele innych. Zajęcia poprowadzili prezenterzy i nauczyciele ze Szkoły Open Mind, a wyjątkowym gościem Energii była Lucia Schmidt ze Szwajcarii – prekursorka metod Body & Mind w Europie, autorka wielu programów ćwiczeń, cudowna, obdarzona wyjątkową charyzmą osoba.

Energia to kameralne zajęcia, unikalna atmosfera, spotkania z ciekawymi ludźmi, poznawanie nowych technik ćwiczeń, wszystko skoncentrowane na holistycznym pojmowaniu człowieka zarówno w treningu jak i w odnowie biologicznej. Całej imprezie przyświecało hasło „Energia jest wszystkim, wszystko jest energią”.