x

Marta Gorąca

Technolog żywności i żywienia człowieka. Na co dzień rozwija się jako instruktor i trener personalny. Od lat związana z łódzkim fitness klubem RYTM, a od października 2014 roku prowadzi też swoje studio treningu personalnego.

Spełnia się w prowadzeniu szkoleń basic instruktor, gdzie spotyka początkujących instruktorów, pomaga im w czasem trudnych wyborach oraz w wyznaczaniu ścieżki fitnessowej. Jej pasją są zajęcia choreograficzne, które pozwalają na szaleństwo, zarażają pozytywną energią, bawią ludzi i pozwalają na chwilę zapomnienia.

Ambasador marki tiguar 2012/2013. Prezenter na tiguar tour oraz konwencji Eu4ya. Absolwentka wielu szkoleń. Podróżuje po całej Polsce, prowadząc szkolenia, warsztaty, eventy OPEN MIND. Optymizm, uśmiech, zaangażowanie to dla niej codzienność, co cenią sobie ludzie, z którymi pracuje. Lubi poszukiwać. Nowe wyzwania, okazje do zdobywania wiedzy, to jest to, co inspiruje ją do pracy.

Sepcjalizuje się w różnych formach treningu, ale najbliższe jej sercu są formy choreograficzne.

Stworzła program aktywnych wyjazdów ACTIVE SUMMER i ACTIVE WINTER, które regularnie organizuje. Zaraża energią, motywuje do pracy i spełniania swoich marzeń!