x

Kasia Twardzik

Instruktor fitness „z powołania”. Uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness zdobyła w 1998 roku, mając 18 lat. Od tamtej pory nieustannie pracuje w zawodzie, stawiając na ciągły rozwój.

Jej pierwszą fascynacją były choreograficzne formy fitness: dance i step. Posiada prestiżowy dyplom Dance & Step Licence A oraz OM® FUNK.

Od ponad 10 lat realizuje się w formach health i body & mind. Jest absolwentką 2-letniej szkoły OM Therapy Fitness School i dyplomowanym Trenerem Therapy Fitness,  instruktorem Pilates oraz międzynarodowym instruktorem bodyART®.Od 2013 roku prowadzi własne studio treningowe Kasia Twardzik STUDIO, w którym propaguje holistyczne, zdrowe podejście do aktywności fizycznej i kształtowania stylu życia. Wyznaje przekonanie, że człowiek stanowi integralną całość złożoną z ciała, umysłu i ducha. Stąd w pracy z klientami ogromną wagę przywiązuje do relaksacji, wyciszenia i poszukiwania wewnętrznej równowagi.

Prywatnie jest mamą dwóch wspaniałych córek. Jeździ na nartach, żegluje, nurkuje, wędruje po górach, choć czasem lubi też zaszyć się w domowych pieleszach z dobrą książką i lampką czerwonego wina…

W szkole OPEN MIND prowadzi szkolenie  podstawowe OM® Fitness Instruktor, OM® Szkolenie Teoretyczne, OM® TT Warsztaty Terapeutyczne, OM® Body Ball oraz warsztaty  OM® TOUR o różnej - najczęściej prozdrowotnej i mentalnej - tematyce. Jest opiekunem szkolenia OM® Trener Terapeuta w szkole OM® Therapy Fitness.