x

Kasia Twardzik

Instruktor fitness „z powołania”. Uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness zdobyła w 1998 roku, mając 18 lat. Od tamtej pory fitness był stale obecny w jej życiu, niezależnie od tego, czym w danym momencie zajmowała się zawodowo.

Jej pierwszą fascynacją były i są nadal choreograficzne formy fitness: dance i step. Posiada prestiżowy dyplom Dance & Step Licence A oraz OM® FUNK.

Od 10 lat realizuje się w formach body & mind. Jest dyplomowanym instruktorem Pilates oraz międzynarodowym instruktorem bodyART®. Aktualnie formy te, a także stretching i zajęcia „reha” są jej głównym zajęciem na co dzień. Od 2013 roku prowadzi własne studio treningowe Kasia Twardzik STUDIO, w którym propaguje holistyczne, zdrowe podejście do aktywności fizycznej i kształtowania stylu życia. Wyznaje przekonanie, że człowiek stanowi integralną całość złożoną z ciała, umysłu i ducha. Stąd w pracy z klientami ogromną wagę przywiązuje do relaksacji, wyciszenia i poszukiwania wewnętrznej równowagi.

Prywatnie jest mamą dwóch wspaniałych córek. Jeździ na nartach, żegluje, nurkuje, wędruje po górach, choć czasem lubi też zaszyć się w domowych pieleszach z dobrą książką i lampką czerwonego wina…

W szkole OPEN MIND prowadzi szkolenie podstawowe OM® Fitness Instruktor, a także OM® Warsztaty dla nauczycieli WF. Jest koordynatorem OM® Oddziału Rzeszów.