x

Bogna Janik Forbes

Boguslawa Janik Forbes  to twórcza i wszechstronna osoba. Utalentowany terapeuta oraz trener. Właścicielka studia Pilates "JF" w Perth. Magister pedagogiki oraz wychowania fizycznego. Autor książki  “Pilates prawdziwa siła od środka”  oraz wielu instruktorskich  programów szkoleniowych  OM: Pilates dla ciężarnych i osób starszych, Zdrowy Kręgosłup, Pelvic Power, Pilates pod Mikroskopem, Pilates Powięzi, Pilates dla jeźdźców oraz najnowsze Funkcjonalny Pilates w staniu i Kliniczny Pilates.

 Na stałe mieszka w Zachodniej Australii w Perth,specializując się w terapii ruchu oraz personalnym treningu w metodzie Pilates, GYROTONIC® , rehabilitacji i  innych metodach. Prezenter i szkoleniowiec metody Pilates  z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie fitnessu. Certyfikowany i zarejestrowany Group fitness instruktor, Personal Trener,  Aqua Instruktor i Seniors Instruktor, oraz Les Mills instruktor w (Body Step, Body Pump, Body Balance, Body Combat i Body Jam). W latach 2002 - 2009  koordynator Evolve Pilates Studia usytuowanego w Challenge Stadium - oraz group fitness koordynator w Challenge Stadium, największym ośrodku sportowym w Australii.  Od Stycznia 2003 do grudnia 2012 przepracowala ponad 12000 godzin jako trener Pilates w studiu Pilates.

Od 2006 roku trener Metody Juliu Horwath “ GYROTONIC®. Swoje kwalifikacje poszerzyła także o techniki - Triger Point Therapy i Myofascial Release Therapy, Certificate IV Health Alliance –Physiotherapy, Stott Pilates Rehabilitation . Od 2002 r. prowadzi w Szkole OM H&F Idea szkolenia Metody Pilates - OM PILATES SCHOOL. Jest członkiem wielu organizacji, m.in. Fitness Australia, Network Australia.

 Jej zainteresowania obejmują biomechanikę, zdrowie psychiczne i fizyczne człowieka oraz pracę z energią które ciągle zgłębia.