x

Betika Pacześniowska-Łacny

„ Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak, jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem było wszystko”

Albert Einstein

 

Betika jest mgr filologii, pedagogiem, tłumaczem kilku języków. Od 2001 roku jest w kadrze szkoły Open Mind w charakterze wykładowcy, prezentera, tłumacza, dobrej wróżki :)

Przygotowała i realizuje w Open Mind cykl autorskich szkoleń pod hasłem PSYCHOLOGIA INSTRUKTORA. Prowadzi szkolenia OM ŚWIADOMY INSTRUKTOR I OM ENERGETYKA CIAŁA, na których przekazuje swoje doświadczenia i wieloletnią wiedzę z kilku dziedzin. Zajmuje się też prowadzeniem warsztatów medytacji w ruchu, których jest autorką.

Betika jest Mistrzynią Reiki, praktykuje uzdrawianie za pomocą metod niekonwencjonalnych. Posiada  dyplom psychotroniki (najbardziej odpowiadają jej astrologia i numerologia). Specjalizuje się w dziedzinie holistycznej odnowy biologicznej. Szkoli pracowników ośrodków SPA, jest dyplomowanym masażystą masaży ajurwedyjskich i hawajskich - Lomi Lomi Nui. Interesuje się pedagogiką Montessori, ukończyła kilka warsztatów umiejętności wychowawczych.

Pasjonuje się jogą (aktualnie w trakcie nauki w OM JOGA CLASSIC SCHOOL), różnorodnymi  technikami relaksacyjnymi  oraz formami ruchu Body&Mind , które wciąż zgłębia i praktykuje na licznych szkoleniach i konwencjach w kraju i zagranicą.

Jej życiową misją jest przekazywanie wiedzy, a pasją praca z energią i świat podróży, małych i dużych. Każde spotkanie z tą osobą jest niezwykłe i będzie przez Ciebie zapamiętane.