x

Aktualności

PILATES.jpg

WSÓŁPRACA Z BALANCED BODY 2017-08-29

MIŁO NAM POLECIĆ SPRZĘT DO ĆWICZEŃ PILATES ZAPRZYJAŹNIONEJ, NAJLEPSZEJ NA ŚWIECIE FIRMY BALANCED BODY. WSZYSCY NASI ABSOLWENCI POWOŁUJĄC SIĘ NA SZKOŁĘ OPEN MIND DOSTANĄ 5% UPUSTU NA ZAKUP SPRZETU W FIRMIE SISSEL POLSKA. WWW.SISSEL.COM.PL

Projekt_bez_tytułu(13).jpg

Nowa Wiadomość 2017-08-29

Zapraszamy na 2 dni pełne rozmaitych lekcji z Kamilą Górecką !!!


SOBOTA 21.10.2017: OM HEALTHY TOUR

1. STOPA - NASZA PODPORA Część ciała, która umożliwia nam poruszanie się i równie często niestety ulega przeciążeniom i kontuzjom. Naucz się wszechstronnie pracować nad nią tak aby była silna i stabilna.

2. MIĘŚNIE DNA MIEDNICY, a nietrzymanie moczu - czyli ich ważna dysfunkcja. Wiele kobiet narażonych jest na nietrzymanie moczu. Ciąża i poród, intensywne treningi, menopauza, otyłość, alergia i astma to czynniki, które mogą powodować ten stan. Ta lekcja pokaże Ci, jak możesz nauczyć swoich klientów pracować z mięśniami dna miednicy i przeciwdziałać późniejszym przykrym skutkom tej dysfunkcji.

3. MOCNE I ZDROWE PLECY - Ta lekcja to propozycja pracy nad siłą mięśni grzbietu, stabilizacją i ruchomością kręgosłupa. Nauczysz się jak niwelować napięcie w odcinku lędźwiowym, barkach i górnych plecach. Ćwiczenia będą miały na celu poprawę postawy ciała, wydłużenie kręgosłupa i zmniejszenie bólu.


NIEDZIELA 22.10.2017: OM MENTAL TOUR:

1. ROLLER STRETCH - płynne przejścia z wykorzystaniem rollera. Nowe pomysły do pracy nad gibkością i elastycznością ciała.

2. STANDING & BALANCE PILATES - jeżeli Twojej lekcji pilates brakuje już polotu i wszystko ogranicza się do maty przyjdź i zobacz jak można popracować w pozycjach stojących. Jak zmusić ciało do zupełnie innej pracy.Jak pracować funkcjonalnie i uruchomić mięśnie głębokie.

3. MENTAL FLOW MOVES - Miękkie płynne przejścia, które nie tylko pozwolą Ci wzmocnić ciało, poprawić kondycję ale również nauczą pracy w przestrzeni i eleganckiego ruchu.


koszt udziału:

160 zł - za jeden dzień

290 zł - dwa dni